Rola płyt z betonu architektonicznego w grach miejskich

Coraz bardziej popularne są przeróżne gry miejskie jak i wiejskie. Te wiejskie to oczywiście są bardzo przaśne uroczystości typu dojenie krowy na czas, ujeżdżanie psa pasterskiego, czy golenie baranów na czas. Te miejskie są o wiele ciekawsze. Bardzo często taka gra rozpoczyna się w parku, ewentualnie w centrum miasta.

W jakich grach miejskich można wykorzystać płyty z betonu architektonicznego?

płytki betonoweJednym z ciekawszych pomysłów na grę jest podróż po trasie na której są rozstawione obeliski i poszukiwanie Graala. Takie obeliski są często wykonane z płyty z betonu architektonicznego, więc nietrudno ją zauważyć, dlatego w takich grach zawsze uczestniczy duża liczba osób. Jedną z mniej popularnych gier miejskich są popularne ustawki. Wygląda to najczęściej, że dwie grupy ludzi, które mają do siebie jakiś problem spotykają się w danej lokalizacji i wyposażeni w prymitywną broń, którą często są nogi od krzeseł, kasowniki lub oparcia z ławek drewnianych, co ciekawe osoby zainteresowane nigdy nie rozbierają ławek zrobionych z betonu, a to dlatego, że ławka betonowa to solidna konstrukcja i nikomu nie chce się jej rozbierać. Ale wracając do gry z obeliskami to wyżej już wspomniany Graal często jest ukryty w donicach w których rosną kwiaty. Takie nowoczesne donice są porozstawiane w wielu miejscach co ewidentnie wydłuża grę, bo trzeba sprawdzać wszystkie możliwe lokalizacje.

W grach miejskich nikt nie wpadł jeszcze na pomysł korzystania z nawierzchni ekologicznej. Dlatego nawierzchnie ekologiczne po prostu leżą i wyglądają, a my po nich depczemy, bo nie jesteśmy jeszcze na takim poziomie intelektualnym, aby je wykorzystywać do zabawy.