Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseopohoseo/domains/cottpergi.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Meble dla ceniących klasykę - Cottpergi

Meble dla ceniących klasykę

Prosty, klasyczny styl, surowość linii oraz stonowane kolory stanowią przyjemne wytchnienie zarówno od narzucających się żywych kolorów i różnorodnych form, które królują we współczesnych trendach, jak i mdłej, masowo produkowanej bylejakości, jaką można znaleźć w większości sklepów.

Jakie meble powinny wybrać osoby ceniące klasykę?

Ława drewnianaDla osób wysoko ceniących sobie tradycje i funkcjonalność idealnym rozwiązaniem mogą okazać się meble z trzech stylów, lecz wywodzących się z podobnego okresu w historii i korzystające ze zbliżonych materiałów. Meble lite drewno, utrzymane w stylu kolonijnym, indyjskim, meble loft i industrialnym, posiadają szerokie grono zwolenników i z łatwością wpasowują się do współczesnych wnętrz. Meble kolonijne i meble industrialne są bardzo do siebie zbliżone. Oba rodzaje charakteryzuje solidność, surowość linii i egzotyczna, łatwo rozpoznawalna nuta, będąca rezultatem wpływów afrykańskich i azjatyckich. Wykonywane są często ręcznie z takich gatunków drewna jak mahoń, akacja, palisander i mango, stanowią więc idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie naturalność i oryginalność. Znakomicie wpasowują się w przestronne wnętrza, choć w niewielkich mogą przytłaczać. Charakterystyczne dla nich są przeszklone biblioteczki, szerokie biurka i liczne szuflady, dlatego pozwalają na wygodne i funkcjonalne zorganizowanie przestrzeni, zarówno w miejscu pracy jak i w domu. Meble loft i industrialne przypominają o starych kamienicach, strychach i poddaszach, a także o okresie rozwoju przemysłowego, fabrykach, rafineriach i portach pełnych statków i towarów z różnych stron świata.

Ze względu na swoją prostotę, funkcjonalność i skojarzenia, które budzą, mogą znakomicie wpasować się w gusta osób lubiących podróże. Będą stanowiły idealne tło do pamiątek z licznych dalekich wojaży i zdjęć, które podkreślą wyjątkowy charakter tych mebli.