Elegancja Lene Bjerre w domu

Artykuły oferowane przez tę markę bez trudu znajdą dla siebie miejsce w wielu domach. Dzieje się tak, ponieważ ich produkty nie są krzykliwe. Jeśli rodzina urządza dom w eleganckim stylu, na przykład kierując się zasadami wystroju, wzorującymi się na antyku lub stylu romańskim bądź też barokowym. Do tego ostatniego szczególnie pasować będzie elegancki wazon Lene Bjerre w stonowanym beżowym kolorze ze złotymi ozdobami.

Lene Bjerre w Twoim domu

Barok bowiem stawia na wystrój, przepych, dlatego ta znana marka jest pożądanym elementem designu. Można wybrać wazon dekoracyjny z wypustkami z kolekcji Dorinia w jednym z kilku oferowanych stonowanych kolorów. Naczynie o średnicy 20×29 cm z całą pewnością pomieści średniej wielkości bukiet otrzymany na przykład z okazji Dnia Matki. Oferowane są również artykuły o nieregularnym kształcie, co tym bardziej pasowałoby do mieszkania urządzonego w stylu barokowym, a więc w barokowym stylu rococo. Barroco znaczy z portugalskiego perła o nieregularnym kształcie – owe sformułowanie można odnieść do wazonów Lene Bjerre. Ich kunszt i elegancja zasługują na miano perły, kupując zaś ponadto wazon transparentny tej marki lub chociażby jakikolwiek dekoracyjny może on zostać określony mianem właśnie perły o nieregularnym kształcie metaforycznie lub dosłownie. Produkty duńskiej firmy funkcjonującej od roku 1975, początkowo były wykonywane ręcznie. W ich ofercie znajdowały się bowiem głównie papierowe abażury. Aktualnie marka rozwinęła się i oferuje dość szeroki asortyment artykułów do wystroju wnętrz takich jak np.: świecie, ozdoby do domu, kwiaty ozdobne, doniczki zdobione, ale także praktyczne kosze do przechowywania bibelotów.

Elegancki wazon Lene Bjerre jest marzeniem wielu kobiet. Można go podarować przy każdej okazji. Mimo swojego uroku i niewątpliwego piękna, wazony duńskiej marki nie kosztują aż tak dużo. Już za 100-300 zł można kupić elegancki produkt. Warto dobrać odpowiedni kolor, aby pasował zarówno do wnętrza mieszkania kobiety, jak i do jej gustu. Akcesoria tej marki prócz pewnego rodzaju elegancji, która w rozumieniu wielu wiąże się z przepychem, sprawiają też, że wnętrze staje się bardziej przytulne. Osoby projektujące artykuły bowiem czerpią natchnienie z krajobrazów. Dzięki wzorowaniu się na naturze przy wykonywaniu i projektowaniu dodatków do domu nie tylko ozdabiają one wnętrza, lecz także sprawiają, że konsument czuje się, jakby był bliżej natury. Stonowane kolory i wzory mają kojący charakter. Warto więc wprowadzić do swojego salonu wazony tej marki do świeżych ciętych kwiatów lub sztucznych jako elementu wystroju.

Po eleganckie wazony zapraszamy na www.prowansalskistyl.pl – polecamy!