Stwórz własny magazyn – meble magazynowe

Prowadzisz własną firmę? Twój typ działalności wymaga posiadania własnego magazynu? Jego założenie z nami jest bardzo proste. Oferujemy wszystkie produkty jakie mogą Ci się przydać. Sprzedajemy zarówno stoły warsztatowe na których mogą być sporządzane twoje produkty. Stoły są różnych rozmiarów dzięki czemu można stworzyć na nich nawet bardzo duże konstrukcje które w zupełności zaspokoją potrzeby twoich klientów.

regał magazynowyStoły posiadają także miejsca na narzędzia oraz montaż wszelkiego rodzaju pilarek czy pił. Wykonane są one z wysokiej jakości materiałów dzięki którym korzystanie z nich jest czystą przyjemnością i nikomu nie powinno przysporzyć kompletnie żadnych przykrości. Wszystkie nasze stoły dostępne są w atrakcyjnych cenach i robione na zamówienie klienta, dokładnie tak jak mówią jego wytyczne. W naszej ofercie znajdziesz także regały magazynowe. To właśnie na nich będziesz mógł umieścić wszystkie swoje produkty i to one sprawią że w twoim magazynie możliwe będzie utrzymanie porządku.
Regały wykonane są z wysokiej jakości metalu który jest w stanie wytrzymać nawet bardzo duże obciążenia. Dodatkowo regały dostępne są w różnych wersjach wymiarowych dzięki czemu bardzo łatwo wybrać taki które spełni wszystkie twoje oczekiwania odnośnie regału wysokiej jakości. Każda z półek jest w stanie wytrzymać obciążenie sięgające nawet kilkuset kilogramów. Nasz ostatni produkt to wózki elektryczne. Recz praktycznie niezbędna w każdym nowoczesnym magazynie. Standardowe „paleciaki” sprawdzają się jedynie przy transporcie towarów o małej wadze. Przy towarach bardzo ciężkich zastosowanie ma jedynie wózek elektryczny. Dzięki specjalnemu silnikowi jest on w stanie podnieść nawet do kilku ton. Dodatkowo wózek elektryczny posiada specjalną suwnicę która umożliwia podniesienie towaru na kilka metrów.

Obsługa wózka jest banalnie prosta i nikomu nie powinna sprawić trudności. Podsumowując jeżeli posiadasz firmę z własnym magazynem zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasze najwyższej jakości produkty z pewnością zaspokoją twoje potrzeby.