serwis okien

Samodzielny serwis okien

Jako silna i niezależna kobieta postanowiłam sama zająć się remontem w swoim domu. Przeglądałam różnego rodzaju fora internetowe i strony poświęcone tematyce budowlanej, poza tym zawsze miałam swojego brata, którego mogłam poprosić o pomoc w tym zakresie.

Serwis okien się przydaje

serwis okienUparłam się jednak żeby jak najwięcej rzeczy zrobić samodzielnie. W końcu tak wyjdzie mi o wiele taniej, niż gdybym miałam wzywać jakąś ekipę budowlaną, a też sama przekonam się o własnych możliwościach. Konserwacja okien poszła mi bardzo dobrze, malowanie ścian również. Uznałam jednak, że wymiana brodzika w kabinie prysznicowej to na pewno zajęcie dla profesjonalisty. W Poznaniu na pewno jest takich wielu, więc też nie musiałam się zbytnio naszukać. Potem przyszła kolej znowu na okna. Wiedziałam, gdzie jest w Poznaniu serwis okien, ale na razie starałam się z niego nie korzystać. Moje okna na poddaszu były już bardzo stare i niewątpliwie wymagały naprawy. Jednak dałam sobie czas, żeby samodzielnie się nimi zająć. Kupiłam wszystkie potrzebne narzędzie i ruszyłam do pracy. Jak się jednak okazało naprawa okien to nie jest taka prosta sprawa. To nie takie łatwe zajęcie jak pomalowanie ściany, czy przemeblowanie, myślę, że nawet regulacja okien poszłaby mi o wiele lepiej. Próbowałam jednak dalej i nie poddawałam się. Ostatecznie jednak naprawa okien mnie pokonała i musiałam wezwać profesjonalistę, który się tym zajął. Mimo wszystko jestem w siebie bardzo zadowolona i remont jaki przeprowadziłam bardzo mi się podoba.

Następnym razem kiedy coś trzeba będzie w domu załatwić to na pewno najpierw samodzielnie spróbuje to wykonać i dopiero jak coś mi nie będzie szło to wezwę na pomoc fachowca z Poznania.