nowoczesne ogrody

Pomocy

Witam mam ogromny problem, szukam dobrego architekta krajobrazu z Poznania. Chciałabym spełnić swoje marzenia o eleganckim ogrodzie, a teraz kiedy kupiliśmy działkę staje się to możliwe.

Nowoczesne ogrody pozwolą pozbyć się problemów, które do tej pory nękały ich właścicieli

nowoczesne ogrodyInteresują mnie nowoczesne ogrody. Mam do zagospodarowania 150 metrów kwadratowych terenu zielonego. Teren jest prosty, żadnych wzniesień i dołków. Okolica piękna, dom położony jest na obrzeżach Poznania. Projektowanie ogrodów to nie moja bajka, a widziałam w gazetce piękne zdjęcia ogródków. Nie wiem jednak jak dobrać rośliny, kiedy i gdzie je posadzić czy jak później pielęgnować. Jak już pisałam interesują mnie głównie nowoczesne ogrody poznań ale mogą być też w innym stylu byle żeby nie było za dużo drzew, które na jesień będą zrzucać liście. Nie chcę cały czas pracować w tym ogrodzie tylko odpoczywać. Myślałam też żeby dodać jakiś wodny element, może ktoś się zna na zakładaniu oczka wodnego czy takiego małego wodospadu? Mam dwójkę dzieci więc dobrze by było umieścić w projekcie przestrzeń dla najmłodszych albo dużego grilla dla mojego męża. Ewentualnie mały ogródek warzywny. Czy znacie może kogoś kto miałby w pakiecie do projektu późniejsze zakładanie ogrodów? Nie chciałabym przepłacić a z doświadczenia wiem, że takie łączenie usług wychodzi taniej. Słyszałam, że w Poznaniu jest kilka firm oferujących projektowanie ogrodów, czy współpracował już ktoś z którąś?

Jest na czym pracować a ja liczę na to, że polecicie mi projektanta, który spełni moje oczekiwania za niewielką cenę. Tak więc proszę o pomoc i liczę na dłuższe odpowiedzi.