Największy krajowy producent elementów grzewczych

grzałkaKażdy klient znajdzie w naszej ofercie coś idealnego dla siebie. Świadczymy usługi dla klientów z całej Polski. Nasza fabryka cieszy się dużą renomą i ogromnym prestiżem ze strony zleceniodawców. Proponujemy naprawdę bogaty wybór wizytówek. Staramy się dopasować naszą ofertę do każdego klienta w sposób indywidualny. Naszym zadaniem spełnienie preferencji, wymagań oraz upodobań naszych klientów. Taki grzalki pozwala w skuteczny sposób na ułatwienie działalności danego klienta. Ponadto umożliwia ujawnienie naszego stylu, niezależności, odrębności i wyjątkowości. Każdy klient będzie w pełni usatysfakcjonowany z naszych usług. Dla naszej firmy zadowolenie klienta z realizacji zamówienia jest najważniejsze i stało się naszą misją. Dlatego nie wahaj się już dłużej i już dzisiaj odwiedź naszą stronę internetową. Serdecznie zapraszamy!

Rurkowe elementy grzejne produkowane są przez naszą firmę zgodnie z obowiązującymi aktualnie normami KANTHAL. Nasze grzałki jest najwyższej jakości. Technologia ta umożliwia: bardzo długą żywotność grzałek, duże obciążenia powierzchniowe oraz pracę w wysokich temperaturach.
Z kolei patronowe elementy grzejne cechują się znaczącą wytrzymałością na wszelkiego rodzaju obciążenia powierzchniowe, jak również możliwością wyprowadzania zasilania z jednej tylko strony danej grzałki.
Rurkowe elementy grzejne mogą być wykorzystywane m.in. w następującym celu: do podgrzewania powietrza, do rozmrażania, do przepływowych ogrzewaczy, w cieczach, do pracy w aluminiowym profilu, do zapalarek oraz do generatorów pary.
Grzalki, których używa się do odszraniania oraz rozmrażania, cechują się specjalnym zabezpieczeniem przed wpływem wody oraz wilgoci. Ich końce wulkanizuje się stosując odpowiednią gumę.
W bogatym asortymencie naszego sklepu znajdują się różnego rodzaju grzałki. Grzalka przeznaczona do generatora pary wodnej, stosowane są powszechnie w różnych towarach użytku domowego oraz w profesjonalnym zastosowaniu.