nowoczesne kuchnie na wymiar

Projekt elektycznej kuchni w zabytkowej kamienicy

Industrialne lampy, mocno zaakcentowany beton architektoniczny i autentyczna czerwona cegła przenikające się z wygodnymi, pluszowymi obiciami krzeseł i taboretów, unikalne, wysokiej jakości dodatki kontrastujące z surowymi formami w pierwszej chwili przywodzą na myśl mezalians.

Ergonomiczna przestrzeń kuchennna

nowoczesne kuchnie na wymiarNic bardziej mylnego- orginalny projekt elektycznej kuchni to marzenie niejednego rockmana jak i fana nieprzystępnego, ponadczasowego designu. Przestrzeń z duszą- to stwierdzenie chyba najlepiej oddaje klimat zabytkowych kamienic z początku XX wieku. Charakterystyczne, często oparte na konstrukcji łuku starodawne okna i wszechobecna czerwona cegła tworzą unikalny klimat, który może być niepowtarzalną inspiracją do stworzenia wyjątkowego projektu kuchni. Surowa „baza”, jaką tworzą drewniane deski oraz charakterystyczny materiał ścian stwarzają ogromne możliwości aranżacyjne- od eleganckiej adaptacji mid- country modern, przez przytulny styl skandynawski aż po wyrazisty industrial rodem z przemysłowej fabryki oraz intrygujący grunge. W zależności od dostępnej przestrzeni oraz możliwości modernizacji takich jak np. wyburzanie ścian, co pozwala na przygotowanie rozwiązania uwzględniającego harmonijne połączenie kuchni z salonem lub jadalnią lub konieczności pozostania przy oddzielnym pomieszczeniu niezwykle praktyczne nowoczesne kuchnie na wymiar to sposób na zorganizowanie ustawnej i ergonomicznej przestrzeni do przygotowywania posiłków oraz spotkań w gronie przyjaciół i rodziny. Kuchnia od zawsze kojarzy nam się z sercem domu, dlatego zadbajmy o to, abyśmy czuli się w niej swobodnie.

nowoczesne kuchnie na wymiarWspomniana wcześniej czerwona cegła może pomóc nam w przygotowaniu ciekawej aranżacji, gdzie będzie pełnić jednocześnie rolę akcentu kolorystycznego na tle pozostałych elementów wyposażenia kuchni lub stanie się alternatywną dla tradycyjnej ceramiki podczas montażu zabudowy kuchennej. Ciemna czerwień będzie świetnie komponować się zarówno z drewnianymi szafkami jak i nowoczesnymi, lakierowanymi frontami mebli kuchennych. Indywidualny projekt zabudowy możemy dowolnie modyfikować adekwatnie do naszych potrzeb i wymagań. Wybierając jednak główny materiał kierujmy się przede wszystkim jego funkcjonalnością oraz wytrzymałością. Dla właścicieli niewielkiego metrażu bardzo praktycznym rozwiązaniem będzie rozważenie projektu kuchni uwzględniającej tzw. „wyspę”, która może jednocześnie pełnić funkcję dodatkowego blatu roboczego, a po zakończonej pracy zmienić się w elegancką jadalnię.

Średnie ceny związane z przygotowaniem projektu zabudowy na zamówienie klienta wraz z montażem oscylują w zakresie od 3000,00zł w górę, uwzględniając określoną ilość poprawek i mogą się od siebie różnić w zależności od doboru konkretnych rozwiązań technologicznych.