produkcja mebli w Nowym Sączu

Polska produkcja mebli

Polska znajduje się na 4-tym miejscu wśród eksporterów mebli na światowy rynek. To świadczy o tym, że nasi producenci dostarczają wyroby najwyższej jakości, które są cenione nie tylko w naszym kraju, ale też w innych. Zagraniczni klienci są zainteresowani między innymi polskimi drewnianymi meblami do siedzenia, fotelami i sofami, a także kanapami, które można rozkładać, aby pełniły funkcję łózka.

Nowosądecka oferta meblarska

produkcja mebli w Nowym SączuWedług Światowej Organizacji Celnej, która w 2006 roku opublikowała raport o strukturze polskiego eksportu branży meblarskiej, również części do mebli stanowią znaczny fragment wyrobów chętnie kupowanych na rynku zagranicznym. Polscy producenci mają jednak sporą konkurencję, ponieważ branża meblarska dobrze stoi także w Chinach, Stanach Zjednoczonych, w Niemczech oraz w Wielkiej Brytanii. Dlatego też polscy producenci starają się zawsze, aby ich wyroby odznaczały się najwyższą jakością. Produkcja mebli w Nowym Sączu zapewnia takie efekty, ponieważ tamtejsze zakłady meblarskie wyposażone są w nowoczesne urządzenia, które pozytywnie wpływają na procesy produkcyjne – zdecydowanie je przyspieszają, ponadto maszyny takie są coraz bardziej wydajne i w tym samym czasie mogą wykonać o wiele więcej.

produkcja mebli w Nowym SączuW efekcie powstają meble, które spełniają najwyższe standardy wykonania, cechują się dbałością o detale. Nowosądeckie zakłady meblarskie nie specjalizują się w konkretnym rodzaju mebli, a wykonują naprawdę przeróżne wyroby – są to zarówno meble do sypialni, a więc drewniane łóżka, komody, stoliki nocne, jak też garderoby. Są to także meble wypoczynkowe, czyli standardowe zestawy do salonu złożone z kanapy, dwóch foteli oraz często dwóch pufów. Produkuje się również stoliki kawowe i ławy, regały na książki, jak też meble kuchenne oraz łazienkowe. Producenci zawsze są na bieżąco z obowiązującymi trendami, ponieważ od tego zależą ich zyski. Możemy być więc pewni, że nowosądecka produkcja mebli dostarcza na rynek takie wyroby, na które istnieje obecnie zapotrzebowanie. Mieszkańcy Nowego Sącza zawsze więc znajdą w salonach meblowych produkty, którymi są najbardziej zainteresowani.

Śledząc bieżące trendy, producenci z Nowego Sącza mogą w prosty sposób się do nich dostosować, na przykład gdy pojawia się moda na drewniane meble łazienkowe – wzmacniają ich produkcję; natomiast gdy rynek staje się zainteresowany ławami do salonu w stylu rustykalnym, wówczas do produkcji włącza się właśnie takie projekty. Dzięki temu producenci mogą liczyć na to, że ich wyroby będą kupowane, co przełoży się na odpowiednie zyski.