rusztowania drabex

Lider w produkcji rusztowań na rynku

Sprzęt budowlany, aby mógł być wykorzystany do pracy musi posiadać odpowiednie certyfikaty. Dlatego wybiera się tylko wśród sprawdzonych producentów, którzy nie mają problemów z przejściem inspekcji budowlanych. Poza certyfikatami liczy się także solidne wykonanie, ponieważ praca na wysokościach zawsze musi być odpowiednio zabezpieczona.

Rusztowania często wybierane

rusztowania drabexRusztowanie jest podstawowym narzędziem pracy budowlańców, dlatego należy dobierać je tak, by służyło jak najdłużej i nie stanowiło zagrożenia dla pracowników. Liderem wiodącym na rynku w produkcji zarówno drabin i rusztowań budowlanych jest firma Drabex. Wielu profesjonalistów z branży ceni sobie ich produkty ze względu na normy bezpieczeństwa, trwałą konstrukcję oraz duży wybór modeli. Dostępne są rusztowania jezdne oraz zabezpieczone na stójkach, które można dopasować rozmiarowo do swoich potrzeb. Dużym atutem jest prosty montaż i rozmontowanie ich, ponieważ pozwala to zabrać ze sobą ekipom budowlanych dobry i sprawdzony sprzęt do pracy w terenie. Wykonanie ich z aluminium sprawia, że wytrzymałe rusztowania drabex wybierane są najczęściej. Jest to kompleksowe rozwiązanie, które można zastosować zarówno podczas prac wykończeniowych elewacji, jak i remontu w pomieszczeniach. Ciekawym rozwiązaniem jest to, że w każdym momencie można dokupić kolejne przęsła i rozbudować rusztowanie.

rusztowania drabexWszystkie sprzęty jezdne zostały wyposażone w specjalne kółka, które są odporne na duży ciężar, a jednocześnie nie blokują się podczas przewożenia ładunków. Każdy produkt wyposażony jest w niezbędne certyfikaty i cieszy się zadowoleniem wśród klientów. Firma Drabex zwiększyła trwałość elementów swoich rusztowań, co pozwala na większe maksymalne obciążenie robocze. Podczas prac w jednym miejscu można zabezpieczyć koła mechanizmem hamulcowym, dostosowanym siłą do ciężkości konstrukcji. Dodatkowo można zaopatrzyć się w stabilizatory oraz obciążniki balastowe, które jeszcze bardziej poprawią bezpieczeństwo pracowników. Wybierając najbardziej mobilne rusztowanie warto zapoznać się z ofertą firmy Drabex, która jako lider produkcji na pewno ma rozwiązanie spełniające potrzeby profesjonalistów. Ich sprzęt cieszy się dużym zaufaniem oraz trwałością, dzięki czemu oszczędza się na kosztach wymiany po kilku latach.

Inwestując tylko raz zyskuje się bezpieczeństwo, stabilność pracy oraz gwarancje długiego użytkowania. W przypadku gdy potrzebne są ekstremalne rozwiązania na pewno można złożyć indywidualne zamówienie, gdzie firma wykona wytrzymałe rusztowanie spełniające wymogi rynku.